Telefon ul. Żywnego: +48 508 694 654

E-mail: kontakt@przedszkoleinsignis.pl
poniedziałek – piątek 6:30 – 16:30

Bernadetta Brusik

Pedagog specjalny, germanista oraz pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. Absolwentka studiów magisterskich na wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii- Curie Skłodowskiej w Lublinie o specjalności edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i trudnościami w uczeniu się. Uczestniczyła w licznych szkoleniach dotyczących autyzmu i w dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje. Doświadczenie w pracy z dziećmi rozwija już od około 4 lat. Największą radość i satysfakcję przynosi jej praca z dziećmi i widok osiąganych przez nie sukcesów. Obecnie pracuje w Niepublicznym przedszkolu INSIGNIS i jest wychowawcą grupy V. W jej pracy dużą rolę odgrywa budzenie u dziecka wiary w siebie i swoje możliwości, kształtowanie pozytywnej samooceny oraz stwarzanie poczucia bezpieczeństwa. Jest osobą ciepłą i otwartą a zarazem konsekwentną w realizacji celów terapii.