Telefon ul. Żywnego: +48 508 694 654

E-mail: kontakt@przedszkoleinsignis.pl
poniedziałek – piątek 6:30 – 16:30

Maria Polak

Psycholog, oligofrenopedagog – absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyła szkolenie I-go stopnia w zakresie Terapii Integracji Sensorycznej, warsztat szkoleniowy I-go stopnia w zakresie Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne, jak również studia podyplomowe  w zakresie przygotowania pedagogicznego. Brała udział w szkoleniach dotyczących terapii behawioralnej w pracy terapeutycznej z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Obecnie studentka studiów podyplomowych na kierunku rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. W swojej pracy zwraca uwagę na zdobywanie umiejętności kształtujących samodzielność dzieci, a kontakt oraz relacje z nimi tworzy przede wszystkim poprzez wspólną zabawę wykorzystując przy tym metody terapii ogólnorozwojowej.